Evamariadebedding
Menu
  • Praktijk
    • Waarvoor kun je bij mij terecht?
    • Ligging en bereikbaarheid van de praktijk
    • Tarieven, afspraken en geheimhoudingsplicht
    • Psychotherapie
    • Rouwtherapie
    • Partnerrelatiebegeleiding
    • Supervisie en intervisie
    • Ervaringen van cliënten
      • op de sofa bij de therapeut
  • Publicaties
    • Verschenen boeken
      • ‘Verlieskunst, columns en kunst over verdriet en veerkracht’
      • Ze zeggen dat het overgaat
      • Stille verhalen
    • Gedichten
    • Interviews
    • Columns
  • Over mezelf
    • Genoten opleidingen
    • Iets meer over mijn weg als therapeute
    • Mijn professionele bezigheden
  • Columns
Menu

Ervaringen van cliënten


Na het  verlies van mijn zoon bleef ik doordoen  tot ik finaal crashte en de rouw me rauw verslond. Ik kon niet meer verder. Onverwoordbaar. Verdriet en pijn. Frustratie. Onmacht. Oude pijn. Stilte. Evamaria. Zij heeft het allemaal ontvangen, gedragen en verdragen. Weken, maanden, jaren. Alles wat in me opkwam bij haar kunnen uitspreken zonder dat ze enig oordeel had, was voor mij misschien wel van het grootste belang. Dat alleen al voelde voor mij aan als een erkenning voor mijn lijden. Haar woorden hielpen me; niet zozeer omdat ze me oplossingen aanreikten, maar omdat ze zaken in beweging brachten waardoor ik uiteindelijk weer verder kon. Na jaren van disfunctioneren sta ik terug overeind en kan ik opnieuw verder. Ik zal haar altijd ontzettend erkentelijk blijven voor haar ontvankelijke, oordeelloze zijn en  haar geloof in mij als mens.

oud cliënt


“Jij bent zo lief en begripvol voor mij, daar geniet ik van, voor het eerst in jaren voel ik wat dat is, Iemand te zijn.”

Sms-je van huidige cliënt


“Sprankelend, gevoel voor humor, sterk inzicht, empathisch en warm. Binnen twee sessies was de knoop ontward”.

Peer Gommans, oud cliënt



“Jouw opmerkelijke combinatie van kracht en warmte maakte mij veilig, ik voelde dat ik alles bij je kwijt kon en je alles normaal vond, dat maakte me ook veilig. Door jouw hulp sta ik weer normaal midden in het leven.”

Peter R, oud cliënt


Evelien D., oud cliënt schrijft me na een heftig, meervoudig rouwproces:

“Ik opende terug de ogen
Werd wakker
Uit zowel
Droom
Als nachtmerrie”


“Ik kwam bij Evamaria op één van de donkerste punten van mijn leven en voelde me bij haar direct op mijn gemak. Dat was heel belangrijk op zo’n kwetsbaar moment. Ze is heel helder en werkt tegelijkertijd heel intuïtief. Op het moment dat ik me schaamde voor mijn verdriet en dacht dat ik nooit meer uit de put zou kruipen, had zij er honderd procent vertrouwen in dat het met mij wel goed zou komen. En ze had gelijk. Nooit had ik het gevoel dat mijn stapel problemen te zwaar voor haar was of dat ik ‘vreemd’ was. We hebben samen ontdekt dat mijn demonen me ook kracht kunnen geven en we hebben ze gezocht, gevonden, geconfronteerd en dan omarmd. Dankzij haar sta ik er nu nog en heb ik de fundamenten die ik zo hard nodig had en … ik heb ze zelf gebouwd.

Ik zou Evamaria als therapeute aan iedereen aanraden, ‘Iedereen verdient een Evamaria’, maar ik ben nogal egoïstisch en ik wil haar zelf niet kwijt.”   

Sofie Van Wayenberghe, cliënt


‘Op de sofa bij de therapeut’

Nele’s Blogpost van 29 maart 2016


Recente berichten

  • Troost voorbij taal
  • Broodnodig
  • Op harde zolen
  • Wat zacht is, is nog niet zwak
  • ‘Uit doen put men tot doen zijn krachten’

Archieven

  • november 2025
  • september 2025
  • juli 2025
  • juni 2025
  • februari 2025
  • december 2024
  • november 2024
  • oktober 2024
  • september 2024
  • augustus 2024
  • juli 2024
  • april 2024
  • maart 2024
  • februari 2024
  • december 2023
  • november 2023
  • oktober 2023
  • september 2023
  • juli 2023
  • mei 2023
  • februari 2023
  • december 2022
  • september 2022
  • februari 2022
  • december 2021
  • november 2021
  • juli 2021
  • april 2021
  • maart 2021
  • mei 2020
  • maart 2020
  • februari 2020
  • december 2019
  • oktober 2019
  • september 2019
  • juni 2019
  • april 2019
  • januari 2019
  • december 2018
  • november 2018
  • februari 2017
  • mei 2016
  • april 2016
  • maart 2016
  • januari 2016
  • december 2015
  • november 2015
© 2025 Evamariadebedding | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema